Kenen mielestä Bush on ihmemies?
äijä haastaa aina että maailmassa pitää olla rauha, mutta annas olla kun joku yhdellä sanallaki loukkaa usaa nii äijä alottaa sodan.
äijä haastaa aina että maailmassa pitää olla rauha, mutta annas olla kun joku yhdellä sanallaki loukkaa usaa nii äijä alottaa sodan.
Vastaukset 5
Vanhimmat
jästipää, aivan kuten monet meistä sokerilla kuorrutetuista ja sisältä fluorilla (alumiiniteollisuuden ongelmajätettä) hapatetuista.
Bush on Messias maailmanpelastaja, joka tullaan tulevaisuuden historiankirjoissa mainitsemaan kaukonäköisenä johtajana, joka tajusi mikä vaara länsimaita oikeen uhkaakaan.
Mr. Bush on typerä ja omahyväinen amerikkalainen, siellähän niitä riittää! Siis jenkit on tehny parhaansa siellä Iragissa, että paikallisten asukkaiden ja muidenkin islaminuskoisten viha nousisi heitä vastaan! Eikös se tarkoitus ollut torjua terrorismia eikä nostattaa sitä? No, nytpä kai jenkeillekin alkaa valjeta mihin suohon ovat vajonneet.
Ensin kantsii katsoa kuka sinne suonsilmään uppoaa. Tästä näyttää olevan nytten kysymys ? Kummatkaan, ei Islamistit eikä USA halua kiertää tätä vaarallista kohtaa. Suomalainen ehkä malttaisi odotella pakkasia, mutta jokin siellä mättää ettei ole aikaa harkita.
macgyver on ihmemies. bush on idiootti