Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

kaikkea kivaa

Hei. Mitä kaikkea kivaa olette käyttäneet, itellä HK:n sininen paras. Mites muilla ;=) ?
26503
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

dildo on paras. Täytyy olla kovatehoinen moottori, niin on kivaa.
Sama miehillä autojen kanssa. hih!

Äänestä

Kyllähän se dildo on paras ellei aitoa ole saatavilla. Kestävät patterit ja kunnon tärinä, mikäs sen mukavampaa. ;)

Äänestä

Kommentoi aloitusta


pöksyt märkänä kirjoitti:

Hei. Mitä kaikkea kivaa olette käyttäneet, itellä HK:n sininen paras. Mites muilla ;=) ?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu