Ari oli super!!!!!!!

Nyt täti hehkuttaa! Aivan loistavaa Ari! Muut jäivät täysin varjoon. Koko semifinaalijengistä vain Ruslanas pystyy kamppailemaan laulutaidossa ja persoonallisuudessa Arin kanssa.

rakkaudella,
Irja-tätii
141222
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 14

Vanhimmat

Eipäs nuolaista ennen kuin tipahtaa! Markus P:llä saattaa olla yllättäviä faneja.

Äänestä
  • Katsoin äsken Idolsia aivan ensimmäisen kerran, ja tällä Arilla on siis aivan upea ääni. Poika jatkoon, löi musiikillisesti laudalta kaikki muut.

    Äänestä

  • Täti fanittaa kaikkia, mutta äänestää vain parasta. Onko niin pöljiä fanittajia, että eivät äänestä esitysten perusteella?

    terv. Irja-täti

    Äänestä

ARI ON SUPERRRRRR!!!!!

Äänestä

..jos äänestäisin, mutta kun en viitsi ropojani tuohon laittaa niin toivon että te keil on varaa tekisitte sen puolestani !! ;) Ari jatkoon ! (muista en digannu, liian nössöä/laulutaidotonta tavaraa)

Äänestä

En tykännyt. Pikkutyttö sylki basilleja suustaan.

Äänestä

jatkoon!!!!!! Aivan mieletön! Tähän astisista esityksistä paras.

Äänestä

Joo,kyllä Ari oli paras.Tosi kiva ääni, veti sen biisin tosi hyvin.Toivottavasti pääsee jatkoon!!

Äänestä

ja erikoinen lauluääni, jota ei taatusti aivan monella ole. Ja jos nyt oli tuomareiden mielestä väärä kappale Arilla, "minusta ei" ja hän kyllä kerkeää tehdä hyviä valintoja tulevaisuudessa- HIENOA ARI !

Äänestä

Heti eka kerran Arin laulua kuultuani alko ällöttään se sylkinen ääni. Koko ajan kuulee kuinka suu on täynnä sylkeä ja siellä se söhlöttää. Yök. Enpä haluais olla Arin lähellä, vois olla aika "märkää" kuunneltavaa :( Ei tämmöstä jatkoon, en ikinä pystyis tuommosta syljensekaista ääntä levyllä kuuntelemaan!

Äänestä
  • Isältäs tuli sylkeä kummastakin päästä,kun sinua poloista tähän maailmaan kiksautti ;)))

    Äänestä

  • Moroo!
    Mikä se biisi oli minkä se veti, ku multa pääs se jotenki lipumaan ohi, siis sen nimi ja artisti..?

    Äänestä

  • PORSAs kirjoitti:

    Isältäs tuli sylkeä kummastakin päästä,kun sinua poloista tähän maailmaan kiksautti ;)))

    homma. En mä tollasta musiikkia haluu kuunnella. Markus Pätsi oli paras - sehän on fakta...

    Äänestä

  • ..se vielä isäs jäänteitä?...(joka on varmaankin työtön juoppo)

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Irja-täti kirjoitti:

Nyt täti hehkuttaa! Aivan loistavaa Ari! Muut jäivät täysin varjoon. Koko semifinaalijengistä vain Ruslanas pystyy kamppailemaan laulutaidossa ja persoonallisuudessa Arin kanssa.

rakkaudella,
Irja-tätii

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu