Arista tulee mieleen poikabändi nimeltä Hanson. Ari vois koittaa niitten kipaleitten uudelleen tulkintaa. Ääni ja tyyli sopisivat niihin hyvin. Hevityyli on vähän liian raskasta noin keijun oloiselle miehelle.
Hanson
Idisnikkari
2294
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 2
Vanhimmat
Pienikokoiset kaverit ne vasta rokkaakin rankasti. Dio n. 158 cm, Angus Young n. 155 cm, Kurt Cobain 172 cm, Axl Rose 175 cm, Anthony Kiedis ja lukemattomat muut rokkistarat on itseasiassa aika lyhyitä, reippaasti alle 180 cm.
Arissa on karismaa. Näitä juttuja lukiessa huomaa, että hän on saanut kaikki ikäluokat liikkeelle. Antti Tuiskut ja Ilkka Jääskeläiset vetoavat vain teineihin.
Arille Paljon Onnea! toivoo: Nimim. 40 v. intensiivistä rokkaamista takanapäin ja toivottavasti yhtä monta vuotta vielä edessä
parhaan ja kovimman rokkarin listalta, Iggy Popin (1,71)