Sama täti?
Mihin katosi Agnes, tapettiinko CIA:n toimesta?
Mihin katosi Agnes, tapettiinko CIA:n toimesta?
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 13
Vanhimmat
mulla oli aikasemmin:
-oppenheimer
CIA:n kaverit tuli ja myrkytti meikän. Sen jälkeen he hakkasivat talomme nurkan hajalle, ja sytyttivät muutamia tuliapaloja kerroksiin. Noin kuuden tunnin kuluttua rakennus sortui oman jalanjälkensä päälle vapaan pudotuksen nopeudella.
""Sen jälkeen he hakkasivat talomme nurkan hajalle, ja sytyttivät muutamia tuliapaloja kerroksiin. Noin kuuden tunnin kuluttua rakennus sortui oman jalanjälkensä päälle vapaan pudotuksen nopeudella.""
Nyt siis vihdoinkin uskot virallisen teorian??
Tuohon läheiselle pellolle tippui joku esine ja teki ison montun :)
Kai otit kuvia ja videoo?
Btw, kun puhutaan tästä talon jalanjäljestä, niin onko se bootsista vai lenkkarista?
Millaisia kenkiä, vai paljasjaloin, talot käyttää?
taidan itse vaihtaa henkilötietoja ja muuttaa jonnekkin missä on liian kylmä cia n agenteille..
Hei Skepzikon rasistihan se siellä avasi tasoisensa keskustelun. Mitä sä taas täällä pyörit? Eikö teillä ole mormoonien perjantaipalvelus ja kymmenysten tarkistaminen?
JFK listaan:
http://keskustelu.suomi24.fi/show.fcgi?category=114&conference=4500000000000580&posting=22000000023538344
Mikset Skepzikko vastaa tuohon kysymykseen, että miksi näit kovasti vaivaa väitellessäsi itsesi kanssa? Eikös se ole jo vähän kornia? ;D
Kun mietit tällaisia?
Olen siis saavuttanut tavoitteeni.
sillä pidän melko normaalina sitä, että joku esiintyy monella eri nimimerkillä, jotta näyttäisi siltä, että isompikin porukka olisi jotain tiettyä mieltä.
Mutta sitä en käsitä, että miksi jaksoit vetää kaksoisroolia niin pitkään ja erityisen intensiivisesti? Eikö vähempikin olisi riittänyt? Ihan "normaali" jannu ei tollasta kyllä viitsisi tehdä, siinä pitää jo tietää vähän psykologiastakin.
Eli Skep skeppinä yritit esiintyä epäilijöiden kärkinimenä, ja sitten homma kääntyikin niin, että skep skep käänsi takkinsa. Homman nimi oli tietysti se, että toivoit näin saavasi mahdollisimman monta epäilijää epävarmaksi asian suhteen.
Olet melkoisen taitava, mutta aliarvioit "yleisösi".. ;)
Aatelkaa miten sekaisin ton Spezikon täytyy olla!! Täällä palstalla ensinnäkin viettää kaiken aikansa, yöt ja päivät ja väittelee siihen päälle itsensä kanssa. Huh huh! Kyseessä on kaikkien foliopipojen isä ja hän tietää sen varmasti itsekkin.
Nyt oikeastaan paremmin ymmärrän, että miksi Skepzikko on alkanut kärtyämään keskustelun sijaan, noh sillä meni usko, koska toi itsensä kanssa väittely ei uponnut keneenkään ja nykyään hänen multinikki skep skep on kaikkien tiedostama hörhönimimerkki.
"sillä pidän melko normaalina sitä, että joku esiintyy monella eri nimimerkillä, jotta näyttäisi siltä, että isompikin porukka olisi jotain tiettyä mieltä."
Ensimmäisenä kyllä silloin tulee mieleen että nämä identtistä ilosanomaa esittävät olisivat yksi ja sama huolimatta siitä että käytössä on useampi rekisteröity nimimerkki.
Vain yhdellä joukolla täällä on sanasta sanaan ja urlista urliin sama tarina.
Suut?