Pahinta pettämistä kepulta on se kun se ei petäkään!
Miksi Kepu ei petä?
pahinta pettämistä
1309
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 1
Vanhimmat
Niin, kepu pettää aina ja
demarit taas ei petä koskaan..
Mites Siimes muuten oikein loppujen lopuksi pääsi Vasemmistoliiton johtoon..
SAK:n tuellako ??
Kenet demarit aikovat olla pettämättä seuraavaksi..
Vaihdatteko Suomen Itsenäisyyden Lipposen keisarinpaikkaan Euroopan auringossa ???
Miten vaikeaa muuten demari Halosen on pitää sellaisia silmälaseja, joilla näkee kansainvälisen oikeuden rikkomista YK;ssa, mutta ei millään pysty näkemään Tsetsenian kansanmurhaa..
Vai onko se huolestuttavaa, jos Tsetsenian kansamurhasta ei tiedetä, ja vielä huolestuttavampaa se, jos Tsetsenian kansanmurhasta tiedetään..
Aikooko Lipponen taas kiukutella sivustakatsojille, kun pyrkimys energianyhtiön keisariksi natomivoimalla kuuluu ilman punaisia silmälaseja..
Vetääkö Demarien toverituomioistuin Vihreät julkisesti lynkattavaksi, kun Lipponen ei osaa nuolla natomivoimaa, ilman että roiskeita on pitkin julkista mediaa..
Ellei peräti aivan sanasta sanaan kuin lobbarien raporteissa..
No onneksi LippoPaavolla on pönttötuomio melkein suoritettu, vaikka mistä sitä tietää onko pappa Päivistä niin sekaisin, että pitää opastaa kädestä pitäen eläkkeelle...?
Sosialistidemonistien pelotteluaikakausi päättyy maaliskuussa...