itse tuote unohtunut

Myydäään vaan myyntiedustuksia, mutta missä itse TUOTTEEN myynti??
"Osta multa myyntiedustus niin rikastut kun myyt taas edustuksia"
voihan hevon vitun hel..
URPOT sortuu tollaiseen helpon rahan unelmaan ilman kuolujen käyntiä
1249
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Osoita ensin myyntitaitos ja myy vaikka 2000 eurolla tuotteita ja rekrytoi 5 uutta myyjää. Et kelpaa mukaan jos et tohon pysty. Ihmisethän ei lopu kesken . On varaa valita ne jotka on riittävän hyviä!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


ketjukirjemarkkinoinnista kirjoitti:

Myydäään vaan myyntiedustuksia, mutta missä itse TUOTTEEN myynti??
"Osta multa myyntiedustus niin rikastut kun myyt taas edustuksia"
voihan hevon vitun hel..
URPOT sortuu tollaiseen helpon rahan unelmaan ilman kuolujen käyntiä

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu