Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

runkkaus ilman esinahkaa.

heipähei keskustelijat.

ystävämme poikaystävä kertoi, ettei voi runkata, koska hänellä ei ole esinahkaa. miksei ilman esinahkaa muka voi runkata? emme ymmärrä. tarkoittaako tämä todellakin sitä, ettei esimerkiksi suurin osa amerikkalaisista miehistä runkkaa ollenkaan?

pliis, vastatkaa nopeaa.
98100
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 9

Vanhimmat
  • ja vitut ! sää et tiedä kyllä yhtään mistään mitään, ku tuon linkin pistit. tuu ouluun niin katotaan, onko se niin herkässä? kyllä täällä ainaki kolmen promillen humalassaki lentää, jopa kolmen vedon jälkeen, vaikka ois kuinka nahkat lähteny. tämä siis ei vastannut juurikaan kysymykseemme, eli elä puhu jos et tiedä yhtään mitään. RAKKAIN terveisin Oulun top 10 hirveimmät muijat (löytyy irc-galleriasta)

    Äänestä

  • ouluntop10 kirjoitti:

    ja vitut ! sää et tiedä kyllä yhtään mistään mitään, ku tuon linkin pistit. tuu ouluun niin katotaan, onko se niin herkässä? kyllä täällä ainaki kolmen promillen humalassaki lentää, jopa kolmen vedon jälkeen, vaikka ois kuinka nahkat lähteny. tämä siis ei vastannut juurikaan kysymykseemme, eli elä puhu jos et tiedä yhtään mitään. RAKKAIN terveisin Oulun top 10 hirveimmät muijat (löytyy irc-galleriasta)

    löytyy oulun emännät??

    Äänestä

  • nicillä kirjoitti:

    löytyy oulun emännät??

    galleriasta löytyy ainakin oulun top-10 hirveintä muijaa -yhteisö. oli pakko ottaa selvää.

    Äänestä

  • hibbaij kirjoitti:

    galleriasta löytyy ainakin oulun top-10 hirveintä muijaa -yhteisö. oli pakko ottaa selvää.

    näyttää löytyvän

    Äänestä

Jaa ettei jenkit runkkaisi ollenkaan. No varmaan itsekin voit järjellä ajatella, ettei tuo nyt ihan noinkaan voi olla =)

Eli kyllä onnistuu ja tiedän mistä puhun, koska itse olen koko pienen ikäni runkkaillut, eikä mitään ongelmia ole ollut, vaikkei tuota esinahkaa olekaan. Eikä se vaadi myöskään mitään rasvoja tai voiteita, jos joku sellaista epäilee.

Eli voit sanoa sille tyypille että: "et vaan osaa!"

Äänestä

Jos ei voi runkata, ei voi kyllä sitten naidakaan.

Eli ihan sujuvasti USA:ssakin vedetään käteen.

Äänestä

ja mälli lentää aina,heöpoa.

Äänestä

ja mälli lentää aina,helppoa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


ouluntop10 kirjoitti:

heipähei keskustelijat.

ystävämme poikaystävä kertoi, ettei voi runkata, koska hänellä ei ole esinahkaa. miksei ilman esinahkaa muka voi runkata? emme ymmärrä. tarkoittaako tämä todellakin sitä, ettei esimerkiksi suurin osa amerikkalaisista miehistä runkkaa ollenkaan?

pliis, vastatkaa nopeaa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu