jotain uskaltautuu näillä sivuilla kyselemään? JOs haluaisi saada tietoa joltain sellaiselta, jolla on omakohtaista kokemusta ko. asiasta? Inhottaa nämä idiootit, jotka tieten tahtoen haluavat tehdä pilaa kaikesta/kaikista, mollaavat ja aiheuttavat pahaa mieltä. Provot ovat aina provoja ja ne voi jättää omaan arvoonsa, mutta kuitenkin...Kävin katsomassa tarkemmat ohjeet keskusteluun ja siinä mainittiin, että toisille keskustelijoille lähetetyt asiattomat ja loukkaavat kommentit ovat kiellettyjä...mutta suomi24 ei ilmeisesti valvo, että sääntöjä noudatetaan lainkaan? Ainakaan,mitä olen keskusteluja lukenut ja mitä kommentteja olen itse saanut avattuani jonkun keskustelun.
Miksi pitää vastata asiattomasti
2
667
Vastaukset
- samaa mieltä
että:vuosia näitä sivustoja seuranneena voin sanoa, että lähes jokaiseen asialliseen viestiin,olipa se millä sivulla tahansa ,mistä asiasta tahansa,millainen kysymys tai viestiketjun aloitus,aina löytyy se joku/jotkut, joilla on vaan tarkoitus olla pahansuopainen, moittia ja parjata ilmoittajaa/ilmoitusta.En jaksa ymmärtää,miksi toisten ihmisten elämän,viestien/kirjoitusten moittiminen/haukkuminen on näillä sivuilla niin yleistä.Mikä meitä ihmisiä vaivaa????
- nyyh, nyyh
vähästä. Sain itsekin melko tuitun vastauksen mutta se oli niin kiukkua täynnä että nauroin aivan hirveesti sille, menin vielä seuraavana päivänä lukemaan sen uudestaan mutta voih, harmikseni se oli poistettu.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Porvarimediat paniikissa demareiden huiman kannatuksen vuoksi
Piti sitten keksiä "nimettömiin lähteisiin" perustuen taas joku satu. Ovat kyllä noloja, ja unohtivat sen, että vaalit986158KATASTROFI - Tytti Tuppurainen itse yksi pahimmista kiusaajista!!!
STT:n lähteiden mukaan SDP:n eduskuntaryhmän puheenjohtaja Tytti Tuppurainen on käyttäytynyt toistuvasti epäasiallisesti3495627Mikä siinä on ettei persuille leikkaukset käy?
On esitetty leikkauksia mm. haitallisiin maataloustukiin, kuin myös muihin yritystukiin. Säästöjä saataisiin lisäksi lei572663Lääppijä Lindtman jäi kiinni itse teosta
Lindtman kyselemättä ja epäasiallisesti koskettelee viestintäpäällikköä. https://www.is.fi/politiikka/art-20000117808521072088Juuri nyt! Tytti Tuppurainen on käyttäytynyt toistuvasti epäasiallisesti
Ai että mä nautin, Tytti erot vireille! "Käytös on kohdistunut avustajia ja toisia kansanedustajia kohtaan, uutisoi STT1071788- 1251744
Puolen vuoden koeaika
Voisi toimia meillä. Ensin pitäis selvittää "vaatimukset" puolin ja toisin, ennen kuin mitään aloittaa. Ja matalalla pro191623Tytti Tuppurainen nöyryyttää avustajiaan
Tytti Tuppurainen nöyryyttää SDP:n eduskuntaryhmän kokouksissa sekä avustajia että kansanedustajia. Hän nolaa ihmisiä ju1801277- 731187
Huomaatteko Demari Tytti ei esitä pahoitteluitaan
Samanlainen ilmeisesti kuin Marin eli Uhriutuu no he ovat Demareita ja muiden yläpuolella siis omasta mielestään331038