Tulostin ja skanneri ei pelitä

Ei ole ajureita Vistaan. Muutaman vuoden vanhoja vehkeitä.

Vinkki teille muillekin: laittakaa tuplabuutti xp ja vista, jos sen vistan nyt välttämättä haluatte.

Kyllä vituttaa.
4453
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

selitätkö urpolle et mitä toi "laittakaa tuplabootti xp ja vista" meinaa? thanks..

Äänestä
  • Yleensä se tarkoittaa, että asenna linux rinnalle.
    Siis windowsin, ei omallesi.

    Äänestä

Kokeile XP:n ajureita. Useimmat XP:n ajurit toimivat Vistassa. Oma skannerini on 6 vuotta vanha, ja hyvin pelittää XP:n ajureilla.

Äänestä
  • On todella hankalia.
    Minulla on Acer skanneri, joka ei toimi edes XP:ssä valmistajan XP-ajureilla.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


minävaannäinon kirjoitti:

Ei ole ajureita Vistaan. Muutaman vuoden vanhoja vehkeitä.

Vinkki teille muillekin: laittakaa tuplabuutti xp ja vista, jos sen vistan nyt välttämättä haluatte.

Kyllä vituttaa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu