keinot eivät lopu,mikäli on kyse Suomen sotien ajan mustamaalamisesta. Stalinin valtapolitiikka Suomen ajoi sotaan. Jatkosota on kauhistus ollut punikeille, sen rikollisuudesta sama jauhanta. Huhtiniemssä piti olla läjäpäin ammuttuja sotilaskarkureita? Nyt sitten Suomi vältti oikeutetun miehityksen komujen mielestä fasistisen Italian ansiosta. Ai niin Suomalaisethan lahtasivat "viattomia" siviilejä tuhansittain jatkosodan aikana leireillä. Tämähän oli tääsä hiljakkoin komujen jeesusteulun aihe. Katsokaa roistot omaa murhien täyttämää historiaa kansainvälisessä mittapuussa!
Kommunistien
Stop mustamaalajille!
4132
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 4
Vanhimmat
Kaikkein sairaimmat vasemmistohihhulit kehtaavat kehua kusevansa Mannerheimin haudalle ja jopa puolustella suomalaisia siviilejä, naisia, lapsia ja vanhuksia ,murhanneita neuvostopartisaaneja!
Käsittämätöntä!
---------------------
Ja tässä Ironmikesin vastaus viestiin Neuvosto-partisaanien suomalaisten siviilien murhiin.
Ihan hirveetä:-)))
Kirjoittanut: ironmikes 21.11.2006 klo 23.38
On se ollut ihan hirveetä!! Nyyyh! Nyyh!!
Suomipoika ei tappanut ketään, hyökätessään Suur- Suomea luomaan yhdessä Aatun ja natsien kanssa. Vanha rajakin ylitettiin, että hippulat vinkuivat ja suurimmat sotahullut höpisivät jopa Uralista.
Pelle hei. Ironmikes ei ole kaltaisesi tyhjätasku. Omistaa autoliikkeen ja on toissä silloin kuin huvittaa. Yleensä huvittaa noin 5 kk. vuodessa. Rahaakin on ettei kunnolla paskalle taivu ja on liikkessäkin vain ajankuluksi. Revi siitä pelle. Paina poju duunia niska limassa, että saat osamaksusi maksetuksi.
Niin niin, kovat on aina puheet, mutta mitään todistetta ei koskaan löydy.
Pellemikehän ei esimerkiksi edes tiedä autonsa merkkiä tai mallia.
Joku firmakin on kuulemma joskus ollut, mutta sitäkään ei pahvimike tiedä, että minkähän alan firma olisi kyseessä :)
Hahaha, kyllä on ameeban älykkyydellä varustetulla velttomikellä heikot perustiedot omasta elämästään :)
Aikas uskottavaa eikös?
Hävettääkö sua taas? Vituttaako? HEhehe!
Koskahan suomessa tulee rikokseksi kansanmurhan kieltäminen ?