Kaipaatko vallankumousta

Näinkö äärivasemmisto hoitaa hommat? Ota kantaa ja kirjoita mielipiteesi.
Klikkaa tästä:

http://members.tripod.com/~Hiisi/VERIROIS.HTM
3106
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

tämäkin: "joku sekopää anarkisti = äärivasemmistolaiset" (ja juttua jatkettaessa äärivasemmistoon luetaan liberaaleja ja uusnatseja lukuunottamatta kaikki muut liikkeet ja puolueet.

Äänestä
  • Unohdit sentään demarit pois sakistasi. Ja vihreetkin vielä.

    Äänestä

  • Unohdit sentään demarit pois sakistasi. Ja vihreetkin vielä.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Näinkö? kirjoitti:

Näinkö äärivasemmisto hoitaa hommat? Ota kantaa ja kirjoita mielipiteesi.
Klikkaa tästä:

http://members.tripod.com/~Hiisi/VERIROIS.HTM

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu