Mietin tässä,,,

toi meidän järvikin ois paljon isompi,,,ilman rantoja!!!Vai mitä arvelette????
3167
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

syvempikkii iliman pohjoo!!

Äänestä

asiaa sietää tuumia perusteellisesti..Ilmankos sitä Rannanjärveä pidettiin ikävänä ihmisenä..Hmm

Äänestä

Ei tartteis koskahan rantautua rannattomalla järvel, vielku ois veskii ilolientä vois alvariinsa suu ammollansa uiskennella.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


wenkula kirjoitti:

toi meidän järvikin ois paljon isompi,,,ilman rantoja!!!Vai mitä arvelette????

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu