Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Pelasiko kukaan

KooKoo-Hokki? Pelasin ekassa erässä ensimmäisen maalin ajaksi 16:01-20:00. Mun mielestä Finhockeyn tulospalvelussa oli jo 16:00 0-0, sitten liveveto meni kiinni ja seuraavaksi sainkin lukea, että 1-0 maali oli tullut ajalla 16:00. Outoa! Protestin paikka?
192
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

ja tilanne meni silleen että 15:59 kiekko oli maalissa ja 16:00 pelikello pysäytettiin. ite veikkasin maalintekoajaks 12:01-16:00 eli aika tiukille meni rahat.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


livevetoa kirjoitti:

KooKoo-Hokki? Pelasin ekassa erässä ensimmäisen maalin ajaksi 16:01-20:00. Mun mielestä Finhockeyn tulospalvelussa oli jo 16:00 0-0, sitten liveveto meni kiinni ja seuraavaksi sainkin lukea, että 1-0 maali oli tullut ajalla 16:00. Outoa! Protestin paikka?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu