Hyvää uutta vuotta!

Maailman mahtavin valtio juhlii uutta vuotta!
Juhlikaamme mekin mukana kaikki Towerit sillä kun aika on oikea kommunismi nousee!
1151
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Missä se nyt on vuosi vaihtunut,ai niin tietenkin jälkijunassa. Ja kommunismi on niin syvällä suossa ettei sitä itte pirukaan sieltä kaiva.Mutta jos sen se piru saa ylös niin heti pinkaisee kotoonsa ja tuumii jotta tätä ei kestä pirukaan.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


U-T kirjoitti:

Maailman mahtavin valtio juhlii uutta vuotta!
Juhlikaamme mekin mukana kaikki Towerit sillä kun aika on oikea kommunismi nousee!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu