Annetella oli paras ja kaunein ääni. Ansaitsee päästä jatkoon. Askokin veti sanansa takaisin ja sanoi että annette meni annan edelle paremmuudessa. Ja oikeessa oli! Nyt kaikki äänestämään ANNETTEA!!!!
Annette voittoon!
kaunis ja herkkä ääni
5296
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
Aivan mahtava ääni todellinen löytö!!
Ei mitenkään pahalla, mutta musta kaikkein huonoin semifinalisteista. Ihme sössötystä, ei saanut mitään selvää. vain minun mielipiteeni, mutta olen lähes varma ettei jatkoon pääse, Annalla on niin kovat kannustusjoukot.
No jos huutamisella ja äänekkyydellä - oli se sitten itse esiintyjän tai taustajoukkojen - pääsee jatkoon niin sitten ehkä anna pääsee. Mutta jos laulamisesta ja äänellisestä LAHJAKKUUDESTA jotain tajuaa niin Annettella oli ehdottomasti eniten potentiaalia. Mitä siitä vielä tuleekaan kunhan kasvaa ja treenaa!
Niin, kun ASKOKIN kerran oli sitä ja tätä mieltä, niin toki asia on sitten niin.. No voi voi. En mä sun mielipidettäsi halua moittia, mutta toivottavasti ei käy niin kuin Kristiinan kohdalla, että tuomarit kehuu ja kansa äänestää sitä, jota tuomarit ylistää, eikä ajattele omilla aivoillaan, että joukossahan oli paaaljon parempiakin. Oli mielipide mikä oli, niin tuomareitahan ei nyt tässä vaiheessa enää kuunnella, vaan omia korvia. Piste.
Annette oli paras