kimin loukkaantumisesta

Ei ole vielä tullut magneettikuvista tietoa.
Elämme jännää aikaa. Jännä kuulla ja nähä.
Toivotaan, että saadaan kimi poffeihin ja venäjälle messiin.
2222
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Niistä näkyy selvästi että sun aivot on pienemmät kuin keskiverto-idiootilla.

Voimia jatkoon.

Äänestä
  • Onneksi Kimi loukkaantui, muuten liikaa narreja samaan aikaan kaukalossa nolaamassa itsensä

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


jammu öynappi kirjoitti:

Ei ole vielä tullut magneettikuvista tietoa.
Elämme jännää aikaa. Jännä kuulla ja nähä.
Toivotaan, että saadaan kimi poffeihin ja venäjälle messiin.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu