En kyllä ymmärrä tätä perä aukkoon nussimista ollenkaan. Mikä siin on niin hienoo. Itsellä ei tulis mieleenkään. Jotenki tuntuu niin likaselta ajatus.
mikä siinä pyllyssä kiihottaa..
Erki
163100
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 5 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 16
Vanhimmat
Pyydä joskus naista ratsastamaan ensin pillulla ja sitten hitaastti istumaan persereiällä kyrvän päälle.Se tuntuu mahtavalta kun kuuma,tiukka suoli puristuu kalun ympärille,ei tarvi kauaa odottaa ja sperma lentää
joskus pyllyseksiä, niin tiedät ettei suoli purista pätkääkään. Reikä puristaa, suoli ei tunnu miltään.
Mitenkä mikään reikä voi mitään puristaa?
Eiköhän se ole se sulkijalihas, joka kikkeliä puristaa, kun sitä hanuriin työnnetään.
ei ole kauan "sulkijalihas" jos seksi siirtyy
siihen reikään. Ettekö te tölpöt ajattele, mitä fyysistä väkivaltaa te teette!
Jonkun ajan päästä ilmestyy peräpukamat. Sitten alkaa koko peräsuoli tulla enemmän ja enemmän ulkopuolelle aiheuttaen suurta kärsimystä.
Tulehdusten vaara on myös suuri.
Näitä esimerkkejä olen työssäni nähnyt riittävästi, kun yritetään saada "sulkijalihas" vaikka keinotekoisesti toimimaan ettei ole paskat aina housussa.
Kerrankin joku järkevä ihminen kertoo mitä vahinkoa sitä voi aiheuttaa itselleen peppuseksillä. Mutta eihän nämä tuhkaluukku-Tanelit sitä ymmärrä, hetken nautinto voi olla koko loppuelämän kärsimys. Onko kiva käyttää kroonikkovaippoja sitten kun sulkijalihas on vahingoittunut?
Onhan se totta, ja on hyvä että asia nostetaan esille. Silti, on tosiasia, että naiset (ja käytän monikkoa siksi, että naisia on 1, 2, 3... monta. EN viittaa KAIKKIIN naisiin) haluavat myös anaaliseksiä. Se, että kuinka paljon, tai harrastaako ollenkaan, ei varmaankaan ole kenenkään sivullisen käsissä. Mutta terveen järjen käyttö on sallittua, anaaliseksi ei minusta saa "vallata markkinoita", kohtuus kaikessa.
muutaman kerran olemme kokeilleet tuota peppusexiäkin eikä ole mitään ongelmiä missään tullut . Hyvin on pidätyskyky eli ryppynaru pysynyt kunnossa ei ongelmia ollenkaan
Ehkäpä jossain voi olla mutta ehkä jotain muita syitä jos on ongelmia .
Ei taida ne ongelmat joita sair hoitaja on hoidellut johtua mistään peppuseksistä vaan ihan muusta johtuu ne pidätyskyvyn ongelmat yleensä
Tekeeköhän tämä ns. eetvarttia?
http://www.dollybuster.fi/dollybuster/previews/TR0038-02.jpg
Ei linkki toimi
Löysit sitten 14 vuotta vanhan linkin ja ihmettelet kun se ei toimi? :)
Peppuun paneminen on ihanaa.kannattaa koittaa.vaimo huutaa kiimassa ja pillu valuu kiima limaa kun kunnolla panen persettä se perseen puristus on mahtava ja kun lasti lähtee niin tunnet palleissa kuinka suihkuaa spermat suolen sisään.sitte muutako nuoleen vaimon posliini pillua ja tuottaa orgasmi sarja naiselle.
On tainnu isäs roiskasta kauhalla mällit sinne päin kun tuommosia kusipäitä kauhallisen maailmaan saattannu.joten hyppää järveen kauhan kans.
Jotkut saa vain löylykauhaa :D
Kivat sulle homeista mätöä kauhaa survot ihtees ooko saatana ihan pimee hyypiö! :D
Voihan sitä olla nussimatta kokonaankin, harva niistä kakaroista haluaa vastuuta kantaa :D
Samaa mieltä...mistähän näitä homoja sikiää!!!