Kirsi Asikainen .

Kävin vas äänestyskoneella ja no 229 tuli tulokseksi lähempänä ajatustani ?
Kävin myös KePu'n koneella ja Juha Väätäinen oli samoilla linjoilla.
Demareista Jacob Söderman ,nyt vain mietintämyssyä kehiin,ken on maassa ihmisen parasystävä ja korruptioista vapaa.
Siinä mulla pulma ,on vain yksi ääni ?
2593
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Ensin omiin vastauksiisi nähden ja sitten koneen valitseman ehdokkaan ja puolueen ohjelman väliltä! Näet miten ristiriitaisia ja valheellisia
vastauksia ovat ehdokkaat antaneet puolueensa ohjelmaan nähden. Minä ratkaisin asian, että se kuka on vähiten poikennut puolueensa linjasta. On rehellisin ja saisi ääneni!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Äänestykoneen tulos. kirjoitti:

Kävin vas äänestyskoneella ja no 229 tuli tulokseksi lähempänä ajatustani ?
Kävin myös KePu'n koneella ja Juha Väätäinen oli samoilla linjoilla.
Demareista Jacob Söderman ,nyt vain mietintämyssyä kehiin,ken on maassa ihmisen parasystävä ja korruptioista vapaa.
Siinä mulla pulma ,on vain yksi ääni ?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu