Anna on PARAS!!!!

Anna on iha paras ei sitä voi kukaa voittaa!!!
Onneks se ruslami tippu toivottavasti ei palaa enää illal!!

anna jyrää
3226
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

anna on ihan paska!

Äänestä
  • meijän mielestä Anna on paras!

    Äänestä

NiiQ IhQ äänestäQää QaiQQi IhQu raksu poksut Anna pissis Idoliksi niin saadaan taas yksi teinipissispoppari Suomen IhQulle musataivaalle!!!!!!

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anna<333 kirjoitti:

Anna on iha paras ei sitä voi kukaa voittaa!!!
Onneks se ruslami tippu toivottavasti ei palaa enää illal!!

anna jyrää

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu