Keskusta sensuroi

Käykää vilkaisemassa Suomi24/keskusta- sivuja: kepu on palkannut "suolinkaisen" terrorisoimaan sivuja, järjettömiä kirjoituksia toinen toisensa perään. Näin kaikki kepua arvostelevat kirjoitukset siirtyvät pois näkyvistä.

Kepu elää taas korsimolaista aikaa, vain yksi "totuus" on sallittu
2262
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Kepuloisille tuli kiire poistaa Suolinkainen saitilla kun sen temppu huomattiin

Äänestä
  • KEPU ja Demarit on sitä mieltä, että "me" tietää paremmin, vaikka sitten siitä itseäsi äänestäisit.

    Yksilönvapaus on tekijä, joka erottaa Suomen totalitarismista. Vahvistetaan sitä. Äänestetään Kokoomusta, ettei mene ääni hukkaan.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


omia sivujaan kirjoitti:

Käykää vilkaisemassa Suomi24/keskusta- sivuja: kepu on palkannut "suolinkaisen" terrorisoimaan sivuja, järjettömiä kirjoituksia toinen toisensa perään. Näin kaikki kepua arvostelevat kirjoitukset siirtyvät pois näkyvistä.

Kepu elää taas korsimolaista aikaa, vain yksi "totuus" on sallittu

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu