Järkee taikka ei

teen ihan niinkuin itse tahon!;(
6266
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

-vaahtoot?Pikku poika---

Äänestä
  • ei se susta yhtään parempaa tee...

    Äänestä

  • muista verenpaine

    Äänestä

  • soosoosooosooo kirjoitti:

    muista verenpaine

    -nimeäni turhan takia! Joku,taas provoileepi...

    Äänestä

  • ihminen hyvä kirjoitti:

    ei se susta yhtään parempaa tee...

    -kun et muuta osaa kirjoittaa!
    -Lue jotain välillä...vaikka Maon ajatuksia,niin osaisit jotain kertoa meillekin?

    Äänestä

  • Henkka07 kirjoitti:

    -kun et muuta osaa kirjoittaa!
    -Lue jotain välillä...vaikka Maon ajatuksia,niin osaisit jotain kertoa meillekin?

    se helpottaa. ;) äiti naurispää

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


niin minä kyllä kirjoitti:

teen ihan niinkuin itse tahon!;(

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu