Suskin kirja myy

2277
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

tulossa kaksi uutta miljonääriä susa ja hänen yhteityö kuppaninsa iltalehden päätoimittaja.

Äänestä
  • Suski saa olla kiitollinen Matille tästäkin hyvästä. Tässä sen näkee, Suomessa voi tulla vaikka miljonääriksi, kun riiustelee hetken jonkun politiikon kanssa ja kirjoittaa sitten päiväkirjansa kirjaksi. Kannattaa kokeilla muidenkin. Kukas sen Saulin salarakas olikaan, ei se viimeisin, mutta se edellinen????????

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


hyvin: kirjoitti:

http://www.iltalehti.fi/viihde/200702255788870_vi.shtml

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu