kyllä

vallitsee pelon ilmapiiri.Rabit yrittää saada kasaan 10000 lasta rukoilemaan sen puolesta,ettei Iran pyyhkäise Israelia kartalta.Kts.Israel update/uutiset.
180
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

että Israelissa on maailman paras suojelija, elävä Israelin Jumala. Joten pienet sotaintoiset ihmiset ovat vain pikkutekijöitä, eivät mahda mitään silloin kun ei Jumala anna niin tapahtua. Kuten tiedämme historiasta.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Israelissa kirjoitti:

vallitsee pelon ilmapiiri.Rabit yrittää saada kasaan 10000 lasta rukoilemaan sen puolesta,ettei Iran pyyhkäise Israelia kartalta.Kts.Israel update/uutiset.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu