Kyllä se Matti on hyvä jätkä !

Siinä on kaksi miestä! ERON kyllä huomaa heti! Minä äänestän viisastamiestä !
1263
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Moni ei ehkä huomaisikaan miten nämä nettipalstoilla mellastavat tyhjänpuhujat jäävät rysän päältä kiinni.

Tämäkin sankari väittää valinneensa Eero Heinäluoman ja Matti Vanhasen väliltä ja päätyneensä Vanhaseen. Ja höpö höpö. Heinäluoma on ehdokkaana Helsingissä ja Vanhanen Uudellamaalla. Eli todellisuudessa tämä puuaivo ei ole valinnut yhtään mitään.

Todennäköistä on siis, että tämä tyhjänpuhuja on kainuulainen kepulainen.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Eerosta ei ensinnäkään... kirjoitti:

Siinä on kaksi miestä! ERON kyllä huomaa heti! Minä äänestän viisastamiestä !

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu