jenkeissä näkyvien uusimpien jaksojen keskeisimmän sisällön
Esimerkiksi tässä:
http://www.iltasanomat.fi/viihde/uutinen.asp?id=1326925
Ilta-sanomat paljastaa
8
1813
Vastaukset
- lostaaja
ei ole vaikea hakea lost jaksoja
antakaa hakukoneelle hauksi
Lost Saison 3 épisode 9
ei se niin vaikeaa ole miltä näyttää- helpomminkin
kokonaisia jaksoja, miksi tyytyä rrrrranskalaisiin?
- lostaaja
helpomminkin kirjoitti:
kokonaisia jaksoja, miksi tyytyä rrrrranskalaisiin?
mitä väljä sillä on minkä maalainen se on
sillä ne puhuvat englantia.
- iltasanomilta
Itseäni ainakin ärsyttää kovasti, että iltasanomat uutisoi niin näkyvästi ja aika spoilaavasti lostin tapahtumista. Pakostin osuu silmään muita uutisia lukiessa.
Suomessahan mennään vasta kakkoskauden lopussa. Onko loppupeleissä niin moni katsoja vielä päässyt kolmannen kauden tauon jälkeisiä jaksoja edes seuraamaan? - waelate
iltasanomat voi imeä stagaa, meitsi käy vaan piraattilahdessa ja homma on sillä selvä. Ai niin, siellä saarella ajetaan nykyään volkkarilla pillurallia nii että nuppi tutisee ja juodaan kaljaa kaksin käsin. ihan oikeesti, näätte noobit sitten telkkarista joskus vuoden päästä.
- ...
Vähä sä 00t l33t!!
- 715517
... kirjoitti:
Vähä sä 00t l33t!!
TH0w 5H4LL PH34R my L337 sK1LZ
- lostaaja
lost 3/10 jakso on vapaasti katsottavana netissä
kun sen vain löytää.
mutta tulee pätkimällä
täytyy ensin latautua kokonaan
niin saa katsottua suoraan.
ainakin minulla.
volkkarissa oli ruumiita
mistähän se volkkari on sinne saarelle joutunut?
se lähti jopa käymään alamäkeen.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Kanki kovana; ei tiedä pornovideoista mitään
Kaikkosen erityisavustajan asunnossa kuvattiin pornoa. Väittää ettei tiedä asiasta yhtään mitään. https://www.is.fi/po1876698- 352403
- 1872139
Mitä tämä on
Ajatella, olen viimeksi nähnyt sinua melkein vuosi sitten ohimennen. Ja silloinkin sinä välttelit minua. En ole kuullut101413Ei monet elä kuin alle 60 v, mikä vaikuttaa?
gulp, gulp.. Juice Leskinen eli 56 vuotta. Matti Nykänen eli 55 vuotta. Topi Sorsakoski eli 58 vuotta.1181393- 731097
Hyvää yötä kaivatulleni
En pysty tekemään kokemaan mitään sielussa tuntuvaa, syvää, vaikuttavaa, ilman että rinnastan sen sinuun. Niin kävi tänä241057Nyt on konstit vähänä.
Nimittäin tuulivoiman vastustajilla, kun pitää perättömiä ilmiantoja tehdä. Alkaa olla koko vastustajien sakki leimattu,301035Tilinpäätösvaltuusto 27.5
Samalla viimeinen kokous ennen uudenvaltuustokauden alkamista. Vanhat antavat itselleen erinomaiset arvosanat, ja siirty44961Hakalan asunnossa on kuvattu aikuisviihdesivusto Onlyfansin kautta julkaistu pornovideo.
Keskustan puheenjohtajan Antti Kaikkosen avustaja Jirka Hakala ei jatka tehtävässään. Keskustan puoluelehti Suomenmaa ke13936