Ari ei ole

Ari on ollut mm. Seiskan sivuilla , ja kertonut siellä rattijuopumuksestaan. Jos otat et aja ja silleen... mut jos otat ja ajat. Ei sellainen ihminen idoliksi sovi ! Niin ja tää on minun mielipide.
8914
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

Itsekin pitkään järkeiltyäni tulin samaan lopputulokseen, en vain kyennyt kiteyttämään sanottavaani noin nerokkaasti. Kiitos.

Äänestä

Olisitko itse hyvä idoliksi?
Ari on samanlainen ihminen niin kuin me muut täällä ja eikä se oo myöskään täydellinen kuin emme mekään. Joten miksi se ei sopisi Ídoliksi. Voisin kysyä sinulta, että onko Lordi hyvä idoli? Entäs Ville Valo?
Oi kuulepas noita esimerkkejä löytyy niin paljon, että päätä huimaa, joten en jaksa luetella siulle niitä tässä ja nyt.

Äänestä

on se, että lukisit uudestaan. Ari nimenomaan painotti, että ei edes tiennyt että oli humalassa, olikohan se 0,5 promillen humala. Sitten tais käydä jotain miks Arin täyty soittaa poliisit ja samalla ne puhallutti ja se oli se pieni promille määrä, tottakai toi on vakava juttu mut voi IIK.

Ei täs mitään uutta paavia Vatikaanille etsitä!!
Eikai noi ihmiset oo mitään jeesuksii.....

Äänestä

Ja ihan niinkuin oma mielipiteesi?

Keksit sen niinkuin varmaan juuri äsken?

No kumma....itse kun olen taas nähnyt saman typerän mielipiteen tällä palstalla jo aivan liian monta kertaa aiemmin.

Äänestä

hmmmm menit aika hiljaiseksi...ei kai sun mielipide vaihtunu?

Äänestä

Sinä olet vain kateellinen Arille, koska hänellä on niin paljon naispuolisia ihailijoita!

Äänestä
  • Miespuolisia löytyy myös, kyllä se sen verran hyvin vetää kovaa ja korkealta. Heviä odotellessa.

    Äänestä

Siis yks juopotteluko haittaa koko Idols juttua? Minusta se ei ole ihan tervettä! Itse pidän Arista ja kun katsoin sen uutisen ei hetkauttanut minua! Olisiko kenties ollut et juopotteli kun sisko kuoli..? Kuka tietää.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


hyvä idoli-malli kirjoitti:

Ari on ollut mm. Seiskan sivuilla , ja kertonut siellä rattijuopumuksestaan. Jos otat et aja ja silleen... mut jos otat ja ajat. Ei sellainen ihminen idoliksi sovi ! Niin ja tää on minun mielipide.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu