Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Paras tiukkuustuntuma?

Eli asentoja kaivataan..
Missä asennossa pillu tuntuu kaikkein tiukimmalta ja missä asennossa löysimmältä?

Neuvokaa noviisia!!
1015348
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 10

Vanhimmat

silloin ei tartte välittää pillun löysyydestä.

Äänestä

Meillä löysimmältä tuntuu lähetyssaarnaaja mutta silläkin päästään hyvään lopputulokseen. Tiukimmalta tuntuu kun otan vaimoni takaapäin seisten ja hän kaartaa itsensä niin, että voimme suudella samalla. Eikä muuta kuin ohjeeksi sulle että netistä asentoja hakuun ja kokeilemaan niin ne parhaimmat löytyy, asennot ovat niin yksilöllisiä.

Äänestä

Tiukalta tuntuu, kun nainen pitää jalat yhdessä ja omat jalkani ovat naisen lantion kahden puolen, siis nainen alla. Ensin on tietysti pitänyt kalu työntää sisään siten, että nainen on levittänyt jalkoja, mutta kun se on sisällä, jalkojen asentoa vaihdetaan. Tässä asennossa ei minun tarvitse liikkua kuin pari senttiä edestakaisin, ja silti tuntuu paremmalta kuin se perinteinen lähetyssaarnaaja. Jos haluan työntää syvemmälle, voi sitten välillä taas vaihtaa jalkojen asentoa siten, että nainen levittää jalkansa ja omat jalkani ovat yhdessä niiden välissä. Tätä on tullut harrastettua lukemattomat kerrat, ja aina se on yhtä hauskaa.

Äänestä
  • vittu tuntuu tosi tiukalta ja aina vaan tahtoo juu
    ri niin.

    Äänestä

ei ole asentoa missa tuntuu tiukalta taikka löysältä sillä naisen kiihotuminen vaikuttaa ematimen kireyteen seka alavatsa harjoitukset .
toiseksi jos on selaine ntilanne jotta on sen kokoinen missa suuri vaara emätimeen tulla pipi ja puhutaan todelissta tilanteesta :d
jolla on suuret puheet sillä kaaikein pienin kalu pitää paikaansa . valintoja pitää voida tehdä oikein ns. anaali seksi aiheutaa naiselle ematin syövän poikeuksetta.

Äänestä
  • Tuleeko emättimestä tiukempi, kun se on kiihottunut? Tietämätön emäntä

    Äänestä

  • Nimetön kirjoitti:

    Tuleeko emättimestä tiukempi, kun se on kiihottunut? Tietämätön emäntä

    Kun nainen on kiihottunut niin emätin supistelee varsinkin saadessaan orgasmin.

    Äänestä

  • näin on kirjoitti:

    Kun nainen on kiihottunut niin emätin supistelee varsinkin saadessaan orgasmin.

    sehän on silleen että naisen emäin laajenee kiihottuessa?

    Äänestä

  • _minna kirjoitti:

    sehän on silleen että naisen emäin laajenee kiihottuessa?

    muuta kuin että naisen vittu tekee tosi hyvää .
    Pääasia, että sitä saa! Itselläni ei ole ollut
    vaikeuksia .
    Ps. piti sanoa että saatu on !

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


milja-87 kirjoitti:

Eli asentoja kaivataan..
Missä asennossa pillu tuntuu kaikkein tiukimmalta ja missä asennossa löysimmältä?

Neuvokaa noviisia!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu