Neste

Onko Nesteen tilalle tulossa uusi asema tai muuttaako muualle?
3731
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Ei ainakaan tilalle ole tulossa, koska kyseessä on pohjavesi alue ja Nestekin lopetti, kun ei saanut ympäristö lupaa.

Äänestä
  • Aika vähiin alkavat huoltoasemat Hyvinkäällä käydä.. Sittenhän Shellikin on lopetettu siitä vierestä.

    Jet:illekkin ilmeisesti on tapahtumassa ketjuna jotain..

    Äänestä

  • xxxxxxxxxxxxxxxx kirjoitti:

    Aika vähiin alkavat huoltoasemat Hyvinkäällä käydä.. Sittenhän Shellikin on lopetettu siitä vierestä.

    Jet:illekkin ilmeisesti on tapahtumassa ketjuna jotain..

    Tuleehan nyt uusi Teboil sinne ABC:tä vastapäätä ja toiselle puolelle kaupunkia Hanko-Mäntsälä tien varteen avaa St1 uuden aseman, eli määrä pysyy samana.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


xxxxxxxxxxxx kirjoitti:

Onko Nesteen tilalle tulossa uusi asema tai muuttaako muualle?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu