Vanhanen ei tule toimeen naisten kanssa

sotkee pääministerin pasmat!
2249
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

missä ja milloin vain.

Kuitenkin minä äänestän perussuomalaisia, koska se on ainoa puolue joka vaatii pakkoruotsin poistamista ja kielivapautta Suomeen!

Miksi kepu nuoleskelee rkp:tä?
Niin kauan kuin se sitä tekee menee ääneni muualle!

Äänestä

Mattihan pärjää hienosti naisten kanssa. Susannakin huutaa tiedotusvälineissä vielä kuukausien jälkeen
l i s ä ä M a t t i a.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


seksuaalinen jännite kirjoitti:

sotkee pääministerin pasmat!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu