maikkarin gallub

Panu       6.7 %    86 kpl
Kristiina    5.7 %    73 kpl
Ari       45.4 %    582 kpl
Johanna    1.8 %    23 kpl
Kristian    4.9 %    63 kpl
Anna       26.2 %    335 kpl
Mia       9.3 %    119 kpl
3315
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

todellakin tuolla tavalla?

Äänestä
  • Mäkin aina ihmettelen, miksi ihmiset ei osaa tota sanaa kirjoittaa koskaan oikein...

    Äänestä

Opettele kirjoittamaan! Mikä hitto on "gallub"?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Tuntti Anisku kirjoitti:

Panu       6.7 %    86 kpl
Kristiina    5.7 %    73 kpl
Ari       45.4 %    582 kpl
Johanna    1.8 %    23 kpl
Kristian    4.9 %    63 kpl
Anna       26.2 %    335 kpl
Mia       9.3 %    119 kpl

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu