Aina kun näen

tulen iloiseksi.
5542
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

on sitten nykyään paljon iloa.

Äänestä
  • Somalin, mietin mahtaako sillä olla AIDS.

    Äänestä

Mahtanetko etsiä toiveikkaana lapsesi isää?

Äänestä
  • tää AIDS-juttu johtuu tietysti katsomistani TV-ohjelmista joissa on kerrottu Afrikan tautitilastoista.

    Äänestä

  • varova kirjoitti:

    tää AIDS-juttu johtuu tietysti katsomistani TV-ohjelmista joissa on kerrottu Afrikan tautitilastoista.

    Aina siis kun näen muslimin,mietin,kauanko on ressulla elinaikaa jäljellä.Kuolevat marttyyrikuolemia mielellään.Täällä aidsiin.Muualla terroriin.

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


somalin kirjoitti:

tulen iloiseksi.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu