Krapula lähtee tällä jokaiselta..

eli otat 3-5 henkoset bongista jonka pesässä palaa Suomessa kasvatettu thc pitoinen kannabis.
112743
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 11

Vanhimmat

Krapulasta kannabispöllyyn.
Yhtälailla voi ottaa viinapaukut, eikä tarvitse poliisia pelätä.

Äänestä
  • on hyvä ettei 75 vuoteen mahdu montaa juotua putelii,kieltolaki voimaan että tulis jännitystä elämään.

    Äänestä

muttei jaksa innostaa enää. Nimittäin tuo krapulan hankkiminen.
Mä mieluummin vetelen vain siitä bongista, niin pysyy mielenterveys ja fysiikka paremmin kasassa.
Se viina on niin pirun kovaa myrkkyä, etten sitä enää jaksa.

Katos vetelet siitä bongista jo silloin illalla.
sitten jos muut on kännissä ei se haittaa.
Itse ainakin onnistun suggessoida itteni savuissa kännitilaankin, joten minä vetelen ne sosiaaliset juopottelu pakkotilanteet läpi sillä hamppu "kuivakännillä" sujuvasti.

aamulla meinaa kyllä tulla "kuivakännikrapulakin". No siihen auttaa muistelot, ettenhän mä juonutkaan, vaikka olin yhtä kännissä kuin muut.
Siitä on helppo sitten lähteä, voi jättää ne aamusavutkin ottamatta ja mennä vaikka ulos lenkille ja jätää muut potemaan krapulaansa.

Äänestä

tää bongis on?

Äänestä
  • kukkaa ja ei krapulaa

    Äänestä

Itse pidän aina spikun valmiina yöpöydällä kankkusia varten. Sitten herätessä vaan piikki käsivarteen ja taas mennään. Kankkusesta tietoakaan! Kyllä pore piristää.

Äänestä
  • ..ammattilaiselta.

    Äänestä

Juu tuli kans paukuteltuu useempi vuos kankkusii ja ilman kankkusta. Onha se ihquu vedellä savui alkuvaihees ku se on kivaa ja oheiselämäntapa lässytys kiinnostaa. Mut sit alkaa hartiat jumiutuu ja aavekipuja ym,ym..eli huume se on yhtälailla ja saa aivot vittuimasesti tukkoon ja passivoituu tod huolella. nyt ku kattelee kadul vastaantulevii paukkupäitä ni kyl ne aika haamuja on ja ei todellakaan näytä hyvinvoivilta ihmisiltä.

Äänestä
  • paukuttelussakin, kohtuudella cimeon, kohtuudella...

    Äänestä

Täytyy valita joko tai.
Pilvi tekee sen, että se buustaa myös lopulta sitä liskodiskoa kolmanteen potenssiin.
Ittellä kaikki pilvestä tulevat skitosoilut johtuu alkoholin ja sen sekakäytöstä.
Alkoholi ja pilvi ei ole hyvä kombo.
Alkoholi tekee siitä liian negatiivisen ja psykedeelisen.
Kokeilepa oll pari kuukautta selvinpäin ilman mitään aineita.
Sitten kun alat kohtuullisesti käyttämään vaikka pilveä, kerran pari kuussa, niin homma toimii.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


sitä kärsivältä,.. kirjoitti:

eli otat 3-5 henkoset bongista jonka pesässä palaa Suomessa kasvatettu thc pitoinen kannabis.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu