Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

voiko liian raju anaalipenetraatio..

aiheuttaa ripulia?
73581
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

onse varmaan mahdollista

Äänestä

suoleen laskettu sperma reagoi suolen tavanomaisen bakteerikannan kanssa ja aiheuttaa useasti juuri ripulia yms

Äänestä
  • Hei nimimerkki Fffrttt!

    Yritin monta tuntia tulkita haasteellisen viestisi sisältöä, mutta en millään saa siitä mitään irti. On niin mahdottoman paljon hämmentäviä termejä, kielikuvia sekä suorastaan kryptisiä viestejä täynnä tuo julkaisusi. Ihan todella harmittavaista, sillä sinulla olisi varmasti ollut jotain valtavan painavaa ja älykästä sanottavaa. Ymmärrän, että haluat tuoda asiasi esille omaperäisellä ja poikkeuksellisella tyylillä, mutta mieti ensi kerralla enemmän lukijoita. Kaikkia kun ei ole siunattu samanlaisilla älynlahjoilla kuin sinua. Menee hyvät tekstit suotta hukkaan. Sen verran sain kuitenkin selville julkaisustasi, että et sitä varmasti ihan hetkessä kirjoittanut. Ihanaa huomata kuinka suuresti olet valmis panostamaan, jotta sanomasi erottuisi persoonallisesti muiden joukosta, mutta nyt meni hieman yli. Toivottavasti et silti loukkaannu, arvostan sinua paljon vaikka en ymmärräkään.

    Nautinnollista juhannusta ja aurinkoista kesän jatkoa!

    PS: Hyviä löylyjä...

    1Äänestä

Tämä löylykauhamies on varmaan kotoisin Takahikiän Puutteenperältä, jossa hän on täisaunassa saanut löylykauhalla selkäänsä - tai oikeastaan perseelleen. Siitä on tämä hänen kaikkeen ajatusmaailmaansa liittyvä löylykauha&perse-fiksaatio syntynyt.

Aivan umpitollo hän ei kuitenkaan ole, sillä löylykauhan lisäksi hänen sanavarastoonsa kuuluu ainakin kymmenen muuta sanaa!

Äänestä
  • Yhdeksän minä laskin.

    Äänestä

Ei voi aiheuttaa ripulia, ulostustarvetta kyllä, jos suoli on kovin täynnä.

Äänestä

olen samaa mieltä, ei aiheuta ripulia. huuhtelen peräsuolen laittamalla käsisuihkun tilalle putken jonka päässä on reikiä ja hanapäälle. mutta suolessa riittää ulostetta ei tule kaikki keralla. panon aikana tulee paine ja sitten tulee, käynnistää kakka hädän, välillä tulee aika lailla. ja homma jatkuu.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 15 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


halukaskokeilija kirjoitti:

aiheuttaa ripulia?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu