voiko liian raju anaalipenetraatio..

halukaskokeilija

aiheuttaa ripulia?

9

3547

    Vastaukset 9

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • näinjärjelläajateltuna

      onse varmaan mahdollista

    • anal_sex_wanker

      suoleen laskettu sperma reagoi suolen tavanomaisen bakteerikannan kanssa ja aiheuttaa useasti juuri ripulia yms

      • Hei nimimerkki Fffrttt!

        Yritin monta tuntia tulkita haasteellisen viestisi sisältöä, mutta en millään saa siitä mitään irti. On niin mahdottoman paljon hämmentäviä termejä, kielikuvia sekä suorastaan kryptisiä viestejä täynnä tuo julkaisusi. Ihan todella harmittavaista, sillä sinulla olisi varmasti ollut jotain valtavan painavaa ja älykästä sanottavaa. Ymmärrän, että haluat tuoda asiasi esille omaperäisellä ja poikkeuksellisella tyylillä, mutta mieti ensi kerralla enemmän lukijoita. Kaikkia kun ei ole siunattu samanlaisilla älynlahjoilla kuin sinua. Menee hyvät tekstit suotta hukkaan. Sen verran sain kuitenkin selville julkaisustasi, että et sitä varmasti ihan hetkessä kirjoittanut. Ihanaa huomata kuinka suuresti olet valmis panostamaan, jotta sanomasi erottuisi persoonallisesti muiden joukosta, mutta nyt meni hieman yli. Toivottavasti et silti loukkaannu, arvostan sinua paljon vaikka en ymmärräkään.

        Nautinnollista juhannusta ja aurinkoista kesän jatkoa!

        PS: Hyviä löylyjä...


    • Kauhalöyly

      Tämä löylykauhamies on varmaan kotoisin Takahikiän Puutteenperältä, jossa hän on täisaunassa saanut löylykauhalla selkäänsä - tai oikeastaan perseelleen. Siitä on tämä hänen kaikkeen ajatusmaailmaansa liittyvä löylykauha&perse-fiksaatio syntynyt.

      Aivan umpitollo hän ei kuitenkaan ole, sillä löylykauhan lisäksi hänen sanavarastoonsa kuuluu ainakin kymmenen muuta sanaa!

      • Calculator

        Yhdeksän minä laskin.


    • Löylykauhaton

      Ei voi aiheuttaa ripulia, ulostustarvetta kyllä, jos suoli on kovin täynnä.

    • anus

      olen samaa mieltä, ei aiheuta ripulia. huuhtelen peräsuolen laittamalla käsisuihkun tilalle putken jonka päässä on reikiä ja hanapäälle. mutta suolessa riittää ulostetta ei tule kaikki keralla. panon aikana tulee paine ja sitten tulee, käynnistää kakka hädän, välillä tulee aika lailla. ja homma jatkuu.

    Ketjusta on poistettu 15 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Ny se loppuu ( Kuhmo)

      Yhtiö on myyty. Notta yyteet meleko äkkiä, notta. Pelastautukoon ken voi. Notta se on tuulista pian.
      Kuhmo
      88
      2737
    2. Parikymppinen hakkasi nelikymppisen kriittiseen tilaan

      Ja ihminen jäi junan alle lautiosaaressa...paljon on taas sattunut ja tapahtunut. Ketähän nämä uhrit mahtaa olla 🤔 htt
      Kemi
      44
      2293
    3. Kaivattusi tärkein ulkoinen tuntomerkki

      Onko jokin muu kuin yleinen kuten kaunis, laiha. hyväkroppainen jne.
      Ikävä
      39
      1113
    4. Mille kirjaimelle

      toivotat hyvää yötä , kuka on mielessäsi kun menet nukkumaan?
      Ikävä
      35
      958
    5. Äimän käki

      Olen vähää vaille viisikymppinen mies, ja olen elellyt ilman parisuhdetta parisen vuotta. Nyt vihdoin ja viimein tuntuu,
      Sinkut
      153
      839
    6. Nainen, miten suhtautuisit

      Jos mies ehdottaisi tapaamista? Entä siihen, jos mies kertoisi tapaamisessa tunteistaan ja haluaisi seurustella?
      Ikävä
      58
      690
    7. Paikallinen autokorjaamo

      Kyllä alkaa vituttamaan, palvelua haluaisi niin jono ovelle ja yksi myyjä. Auto valmistunut kuntoon niin kukaan ei ilmoi
      Kuhmo
      7
      645
    8. 2 km on nykyään liian pitkä koulumatka

      Hesarissa päivitellään lapset joutuu nyt kulkemaan 2 km kouluun jösses. Ruostefillarilla tuo matka menee vaikka miten äk
      Lieksa
      40
      568
    9. Kenen kanssa koet

      Että sinulla on eniten kipinää
      Ikävä
      21
      545
    10. Sinulle mies

      Kohtaamme jälleen kun on oikea aika. Sitä ei voi mikään eikä kukaan estää <3 <3
      Ikävä
      35
      543
    Aihe