ANNA EI OSAA

Annalla hyvä ääni mutta ei osaa vaan sitä jotain.. Liika yritys tai jotain..
5501
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

aina siltä niinkuin olisi juossut 5 kilsaa tarttuessaan mikkiin. Vibra päin persettä.

Äänestä

Hirveen kuulosta oli tänään Annan laulu. Ei tykkää ei.

Äänestä
  • nimittäin nuotinvierestä. Kuulosti erinomaiselta mun mielestä. Kristiina sen sijaan lauloi vähän niin ja näin. Kamala ääni muuten sillä, ylä-honottaja. Jotkut tykkää, jotkut ei.

    Äänestä

Anna on mun korviin paras minkäs teet.jokainen saa äänestää ketä haluaa!

Äänestä
  • annasta, mutta tällä kertaa oli aikast hyvä... kristianin ja arin jälkeen ehdottomasti paras

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


MÄ1971 kirjoitti:

Annalla hyvä ääni mutta ei osaa vaan sitä jotain.. Liika yritys tai jotain..

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu