pulskat

tässä kisailussa pärjää! pulska on aina sijoittunut 7 sijalle: 1. nimee en muista mut se oli tumma ja pulska, 2. se oli se pulska pauliina ja nyt johanna. lihavien ei koko kisaan edes kannata osallistua.
5409
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

edes pulska, normaali kroppa mun mielestä, ehkä pyöreänaamainen.

Äänestä
  • Johanna on pullukka mikä pullukka. Turhaan koitat selitellä.

    Äänestä

  • 30v kirjoitti:

    Johanna on pullukka mikä pullukka. Turhaan koitat selitellä.

    taidat olla miespuolinen ja pidät kovastikin kristiinan ulkonäöstä olet ollut samalla nimimerkeillä mukana siellä keskustelemassa kristiinasta. mut so what ei ulkonäkö merkkaa vaan se laulutaito.

    Äänestä

Kun on kyse laulukilpailusta, mitä väliä koolla on? Herranlettas.

Äänestä

ykkös kauden "pulska" Victoria ei tippunut eka, oli viides tai jotain...

Äänestä

Kommentoi aloitusta


eivät kirjoitti:

tässä kisailussa pärjää! pulska on aina sijoittunut 7 sijalle: 1. nimee en muista mut se oli tumma ja pulska, 2. se oli se pulska pauliina ja nyt johanna. lihavien ei koko kisaan edes kannata osallistua.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu