outoa perinjuurin outoa

on oikeiston viesti duunarille,puhenjohtajaa nuoskentelee julkisesti vuorineuvosta ja nuoriso pilkka vaalitilaisuuksissa duunareita ,Sak:n fiktiivinen mainos ei sekään kyllä tuntoja hivele ,missä oikein mennään!
No Anneli tämän viime vaaleissa aloitti!
1219
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Olipa rehvakkaasti sanottu. Jospa kuitenkin tarkistaisit suuntaasi, mun ohjauksessani. En oo kauan näissä maisemissa. Mutta uskon että pääset vielä fiilikseen. Mulla on missio, jota toteutan kaiken aikaa. Ja hyvät tyypit saa hyviä hommia.
Onko susta siihen en tiedä mä vielä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


leppänen kirjoitti:

on oikeiston viesti duunarille,puhenjohtajaa nuoskentelee julkisesti vuorineuvosta ja nuoriso pilkka vaalitilaisuuksissa duunareita ,Sak:n fiktiivinen mainos ei sekään kyllä tuntoja hivele ,missä oikein mennään!
No Anneli tämän viime vaaleissa aloitti!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu