mitä vaan mutta muut ei, esim: Mia? Niinkö? Vajoaako nuoriso todellakin näin alas, että oma suosikki saa vaikka itkeä ja kertoa menneisyydestä vaikka mitä, mutta jos toinen muu tekee saman niin heti leimataan ja se henkilö on säälittävä ja jne?
Ari saa tehdä ja sanoa
Katsoja
3573
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 3
Vanhimmat
Aria on varmaan täällä haukuttu eniten ja törkeimmin Ruslanaksen ja Pätsin putoamisen jälkeen. Olet vissiin lukenut vain Miaa tai muita poppareita koskevia kirjoituksia. Osa Aria mollanneista jutuista on ollut tosi törkeitä, pahimmat sheriffi lienee jo poistanutkin.
lavertelemaan itsestään tällä kertaa. Eiköhän ne lehdet mene Arin luokse kyselemää tai pikemminkin seuraavat vinkkien perässä Arin jalan jäljille.
Tuskin on Ari lehdistölle soitelut ja toitottanut esim. 12 v. siskonsa kuolemasta jos ei ole joku osannut asiasta vinkin saatuaan kysynyt.
Tuskin on huutanut suomen lehdistölle että tuli rikottua promilleraja just ja just. Itsehän se itsensä käräytti eikä kukaan muu. aikamoista suoraselkäisyyttä.
Hyvin on Ari surunsa peittänyt eikä anna sen vaikuttaa omaan olemiseensa idolstähtenä. Varmasti tekee surutyötä omalla ajallaan niin kuin kaikki samassa tilanteessa.
Työhön uppoutuminen on yksi hyvä keino purkaa tunteitaan. Sen olen itsekin todennut.
se aloitus viesti uudestaan. Ja voin todeta sen jo valmiiksi että en hauku Aria tai sen sanomisia/tekemisiä, Ari on mun toinen suosikki Mian lisäksi, mutta ihmetyttää vaan että sama mitä Ari tekee tai sanoo niin se hyväksytään mutta jos toinen tekee saman niin se on säälittävää (esim: Mia).