Apua koneessani on paha henki!

Tää sivu kelautuu itsestään koko ajan ylös ja alas ees taas ilman että hiireen ees kosken! Mitä mitä, onko idolsin henki iskenyt tähän vai pitäisikö oikeesti huolestua? Mistä tää voi johtua?
3222
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

on paha henki joka pistää minut lukemaan näitä typeriä juttuja sen sijaan että kirjoittaisin gradua.

Äänestä
  • ja luen näitä typeriä juttuja myös :)

    Äänestä

olisiko siinä syy?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Idolsin henki kirjoitti:

Tää sivu kelautuu itsestään koko ajan ylös ja alas ees taas ilman että hiireen ees kosken! Mitä mitä, onko idolsin henki iskenyt tähän vai pitäisikö oikeesti huolestua? Mistä tää voi johtua?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu