Tulin minäkin sanomaan

olen ällikällä lyöty miten HYVÄ Jyrki oli vaikka demarit aina sitä kateuksissaan pojuttelee, mutta sehän on vaan eduksi kun on nuori ja terävä, ei vanhoista ukonpökkelöistä ja koulujakäymättömistä siwan kassoista ole mihinkään, sehän nähtiin taas tänään!
2222
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Hienosti veti koko Shown läpi, eikä mennyt toimittajien koukkuihin.

Eläköön Kokoomus!!!!!!

Äänestä

noussoo vielä kuss piähän...mutta HYVIN SE VETI!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


että.... kirjoitti:

olen ällikällä lyöty miten HYVÄ Jyrki oli vaikka demarit aina sitä kateuksissaan pojuttelee, mutta sehän on vaan eduksi kun on nuori ja terävä, ei vanhoista ukonpökkelöistä ja koulujakäymättömistä siwan kassoista ole mihinkään, sehän nähtiin taas tänään!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu