Sai minut kyyneliin oli niin puhdas suoritus.
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 6
Vanhimmat
teinitytön paskaa.
Te miehet/pojat...Että vain, "jotkut teinitytöt"...Kun hän lauloi esim The piano man, itsekin, olin kuullut ko laulun joskus, todella kauan sitten, mutta, kun Ari lauloi sen ja valitettavasti paremmin kuin ko Billy Joel, itkin! Ei tarvi olla mikään pissis, jos pitää Arin lauluista ja äänestä ja esim hänen torstainen esiintyminenhän oli, sitä luokkaa, että ever never kuultu Idols'ssa. Se on vain näköjään, niin vaikea uskoa ja ymmärtää, että jollekin suotu lauluääni ja on aivan uskomaton, ilman mitään "pelleilyjä" esiintymään. Mutta, me kateelliset suomalaiset haluamme ilmeisesti vain, jonkun tasan sellaisen voittajan, joka jo voiton jälkeen unohtunut! Joka tapauksessa, kävi Arin, miten tahansa, hänesta tulee LAULAJA ja saa levytyssopimuksia!!!
Olen kanssasi samaa mieltä. Lisään vielä et eiköhän ne pissikset ole noitten ns. hyvän näköisten amis laisten näköistän poikien perään arissa on sitä laulajan lahjaa, ei ehkä idols olisi sopinut MUTTA idols on arin harjoittelu paikka, jotenki toivon et ei voida idolssia koska siitä tultais kuulemaan enemmän!!!! Olen ehdottomasti arin kannattaja!!!
Niin,,lopettakaa hyvät ihmiset se jauhaminen jostain levytyssopimuksista tai puhuminen näiden esiintyjien lavakarismasta sitähän ei kenelläkään vielä ole.
Se karttuu vuosien myötä,,kuten paperitähdissä lauletaan että vaikka Tauno Palo olis kaatopaikalla ja dokais kolinaa niin hän ei voi menettää karismaa.
Juicella oli oma karisma,,samoin on tuomari nurmiolla.
Arin hevibiisin revitys oli täyden 10 suoritus.
kekkereissä ei pärjää. Opitun lisäksi se voi olla myös synnynnäistä!