Hei! onko kellään kokemusta yhdessä runkaamisesta? millaista se on? harraastaako hetero miehet sitä? minä haluaisin kokeilla yhdessä runkkaamista kahden kesken tai ehkä isommassakin porukassa. jos kiinnostaa niin kerro vähän ideoitasi ja vaikka maili osotteesi niin otan yhteyttä.
ps.pelkät runkkaus vinkitkin kelpaa
ryhmä masturbointi?
16
6733
Vastaukset
- boy79
Minä olen myös pidemmän aikaa haaveillut siitä, että saisin runkata yhdessä jonkun muun miehen, tai useammankin, kanssa. Olen itsekin hetero, parisuhteessa elävä poika, mutta ajatus ryhmärunkkaamisesta on todella kiihottava. Itse olen Tampereelta, löytyykö täältäpäin samanhenkisiä?
- Anonyymi
Kiinnostaisi myös.
- Boy88
Olen halukas mukaan, en ole homo. Muuten asia kiinostaa.
- boy82
moi
mua kiinnostais kans kokeilla. oon helsingistä ja hetero. laittakaa viestiä ni katotaan [email protected] - boy86
boy82 kirjoitti:
moi
mua kiinnostais kans kokeilla. oon helsingistä ja hetero. laittakaa viestiä ni katotaan [email protected]meitähän alkaa olaa jo jonkin moinen porukka! hyvä. tuotas mistäs päin te ootta? miten ja missä me tää toteutettas? onko kellään paikkaa?
onko ideoita toteuttamisesta? millai te sen haluutte tapahtuvan. ite liikun pääkaupunki seudulla huhti-toukokuun. eli sillo vois hesas panna pystyyn? kirjotelkaa!! - Boy88
boy86 kirjoitti:
meitähän alkaa olaa jo jonkin moinen porukka! hyvä. tuotas mistäs päin te ootta? miten ja missä me tää toteutettas? onko kellään paikkaa?
onko ideoita toteuttamisesta? millai te sen haluutte tapahtuvan. ite liikun pääkaupunki seudulla huhti-toukokuun. eli sillo vois hesas panna pystyyn? kirjotelkaa!!Rättipokka vois olla kivaa. Se joka hävii joutuu ekas toteuttaan haaveensa ja muut stiikaa.
Parempia ehdotuksia?
Tuleeks muijia kans?
- Casimir
Oon Stadista parikymppinen, kiva kundi.. muakin kiinnostais porukka.. laittakaa postia [email protected] ni sovitaan tarkemmin. Paikkakin vois löytyy.
- Casimir
Jep, eli laittakaas kaikki stadissa olevat, runkkailusta kiinnostuneet, mielellään hetsku, bi pojat viestiä... paikka löytyy, oon 22 v hoikka, ihan jees bi kundi.
[email protected]- J W
Olisi upeeta runkata pienessä asiallisessa ryhmästä.Ajatus seisovista kaluista ja yhteisestä nautinnosta on kiinnostanut aina! Vaikka olen siis 100% Hetero. Voisin antaa oman kaluni myös toisen runkattavaksi.. Toivottavasti homma toimii!
- Anonyymi
vähän ujostuttaa mutta kiihottaa samalla. Onko kokemuksia?
- Anonyymi00011
Moi!
Kyllähän toi kiinnostais...- Anonyymi00012
Pankaas nyt jo lopulta hanskat heilumaan, 23 vuotta täällä tyypit vaan jahkailleet.
- Anonyymi00013
Anonyymi00012 kirjoitti:
Pankaas nyt jo lopulta hanskat heilumaan, 23 vuotta täällä tyypit vaan jahkailleet.
Turuus haluan runkata omaa ja toisen mieleisesti parikypästä myös imisin 17 hyväkyrpä
- Anonyymi00014
olen kiinnostunut .. asun Hesassa olen 67 v 184 84 13
olisi kiva tavata jossakin olen eläkkeellä päiväajatkin sopii- - Anonyymi00015
voitaisko tavata vaikka jossakin uimahallissa Hesassa . esimerkiksi Yrönkatu
Itäkeskus jne.
ja sielt lälähteä eteenpäin
Hese 13cm - Anonyymi00016
Itse haaveilen että vaikka Helsingin Olympiastadion saataisiin täyteen suureen joukko masturbointiin. Siellä voisi olla miehiä ja naisia.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Joensuun kaupunki levittelee tonttitietoja Keskisuomalaiselle
Sähköposteja ja tonttitietoja levitellään mm. Pasi Koivumaalle222838Tiesitkö tätä ex-miehistä? Noriko Salo jysäytti yllätyspaljastuksen
Noriko Salo ja ex-F1 kuski Mika Salo olivat naimisissa v. 1999-2022. Kirsi Salon ex-mies puolestaan on muusikko Sammy A101952Kuka? Riehui valtuuston kokouksessa tänään ?
Onko puolangan puolesta porukkaa. Vaikuttaa siltä. Sairasta.541811Oletko nainen alkanut kammoamaan minua
Sinua ei näy eikä kuulu, ja ilmeisesti kiertelet tilanteita. Oletko huomannut, että olet vieläkin ajatuksissani luvattom671779Huh, huh! Sofia Belorf ei ole itse pessyt hiuksiaan kolmeen vuoteen
Sofia Belorf elää ökyelämää Dubaissa. Sofian arjessa kulta, raha ja luksus ovat vahvasti läsnä. Luksuselämään tottuneell971713Saako 60 v vielä töitä? Arto Nyberg puhuu suoraan elämästä ilman töitä
Arto Nyberg täyttää tänään 60 v. Onnea! Nyberg totuttiin näkemään suoran haastatteluohjelman kapteenina vuodesta toise1211684Toivoisitko Rakas vielä?
Haluaisitko vielä? Uskoisin osaavani näyttää sinulle, kuinka ainutlaatuinen nainen olet.711465Keskustelua kasteesta
You tubessa kaksi pappia keskustelivat kasteesta ja kritisoivat raamatullista uskovien kastetta. Toinen heistä yritti4001245Sointu Borg tilittää - Ei suostu enää tähän työhön: "Katastrofi"
Sointu Borg on mediapersoona, joka löi itsensä läpi Diili-realityssä. Borg on monipuolinen tekijä: mediapersoona, juonta121218Ihan pieni näkeminen vaan
👋 ja minä olisin valmis jo vaikka mihin sun kanssa. Nämä on näitä.. 🤫🫣😘💥311198