Kiitos PALJON Jyrki K.

Vuosi sitten tuntui kuin olisimme aika lähellä unelmaa, mutta me olemme JO VOITTANEET TÄNÄ VUONNA!!
4260
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

yksi joka ei tajua mihin kurjimukseen kokoomus veisi JOS olisi vallassa.

Äänestä
  • Venäjälle missä kaikki on onneksi paremmin. Siksi pitäisikin juuri kannattaa Kokoomusta, että se on suomen ainoa kommunismin ja pakkovallan vastainen puolue.

    Äänestä

  • painukoot kirjoitti:

    Venäjälle missä kaikki on onneksi paremmin. Siksi pitäisikin juuri kannattaa Kokoomusta, että se on suomen ainoa kommunismin ja pakkovallan vastainen puolue.

    kokoomuksessa.

    Äänestä

  • Venäjän etupiiriin.
    Halonen on myynyt salaa Suomen ja kieli pitkällä odottaa vaaleja siellä, että kommunistit voittavat?

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Äiti 34. kirjoitti:

Vuosi sitten tuntui kuin olisimme aika lähellä unelmaa, mutta me olemme JO VOITTANEET TÄNÄ VUONNA!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu