VAPAATA KAUPPAA JA YRITTÄJYYTTÄ

eu rajoittaa ja keskittää vapaata kauppaa.se estää tai tekee kannattamattomaksi yrittelijäisyyden suomessa ja muualla euroopassa.

itsenäinen yrittäjä haluaa olla vapaa mutta tehdä yhteistyötä muiden kanssa.

riippumaton valtio tekee kauppansa etassa ja nuoleskelijat eu.ssa
1346
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Ihan hyvin EU-ilmastossa. Tulin juuri Hong Kongista. Euro teki aivan hyvin kauppansa sielläkin ja kurssi oli hyvä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


eu.ssa kirjoitti:

eu rajoittaa ja keskittää vapaata kauppaa.se estää tai tekee kannattamattomaksi yrittelijäisyyden suomessa ja muualla euroopassa.

itsenäinen yrittäjä haluaa olla vapaa mutta tehdä yhteistyötä muiden kanssa.

riippumaton valtio tekee kauppansa etassa ja nuoleskelijat eu.ssa

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu