heheheehehe

hohohoho ho hoo
9356
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 9

Vanhimmat

juuri munaa leivällä? :)

Äänestä
  • pitikö munata ittesä?

    Äänestä

  • hahahahhe kirjoitti:

    pitikö munata ittesä?

    nukkua. :O)

    Äänestä

  • jaksaa kirjoitti:

    nukkua. :O)

    munaa mahassa jo munaa poxereissa he he he heh

    Äänestä

  • hahahahhe kirjoitti:

    munaa mahassa jo munaa poxereissa he he he heh

    yöpaita.

    Äänestä

vähän hullu, kun täällä yksin naurelet :=)))))

Äänestä
  • hehe hehhee

    Äänestä

  • hahahahhe kirjoitti:

    hehe hehhee

    Tota mä vähän pelkäsinkin :=))))

    Öitä hohottaja :=))

    Äänestä

  • hahahahhe kirjoitti:

    hehe hehhee

    hehehe hee hee he

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


hahahahhe kirjoitti:

hohohoho ho hoo

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu