KUMARRUS PETRI SALOLLE

Edustaja PETRI SALOLLE SYVÄ KUMARRUS PUHEISTAAN. Puhuu aivan totta somaaleista.SALO puhuu niinkuin asiat ovat. HIENOA HIENOA,
1286
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

tää salo on täydellinen ääliö kun meni laukomaan julkisuuteen tuollaista,vaikka se olisi tottakin niin siinä meni passipoliisilta sisäministerin salkku ikiajoiksi,nippa nappaa on ettei hän taas löydä itseään käräjiltä!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


TURKULAINEN JES kirjoitti:

Edustaja PETRI SALOLLE SYVÄ KUMARRUS PUHEISTAAN. Puhuu aivan totta somaaleista.SALO puhuu niinkuin asiat ovat. HIENOA HIENOA,

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu