Kokoomus hermona - paska lentää

Kuten huomaatte, Keskustan kannatus on vahvassa kasvussa ja kokoomuspoikaset hermoilee Kepuleiden palstallamme ja viskovat paskaa vaipoistaan. Jyrki jopa maalaa sillä naamaansa.
2220
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

...

Äänestä

Milloin kepulaiset ovat alkaneet omia myös Suomi 24 palstoja iki omikseen?

Pieni on teidän maailmanne kun ette tunnista ihmisiä. Ainoa mitä osaatte on Kepu ja sitten se kokoomus tai SDP, oho.

Oisiko aika opetella tämän päivän tavoille ja vähän avartaa tuota maailmankuvaa?

Kesksuta on minun silmissäni ainakin hyvin hävettävässä alennustilassa, enkä edes edusta kokoomusta tai SdP.tä


Joten naimaan vaan koko keskustan porukka, so long.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Ei yllä 16 prosenttiin kirjoitti:

Kuten huomaatte, Keskustan kannatus on vahvassa kasvussa ja kokoomuspoikaset hermoilee Kepuleiden palstallamme ja viskovat paskaa vaipoistaan. Jyrki jopa maalaa sillä naamaansa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu