Mannekiini-matti

Tuommoonen tyttimäänen meininki ei passaa.
3214
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

tiskaajaksi Susanin pitopalveluyritykseen. Siinä Matin tulevaisuudenura.

Äänestä
  • jonkun Kauniiden ja Rohkeiden pikkupeluriksi, ei Suomen pääministerin arvostettuun virkaan, naimaan ja sekoilemaan, niin että näemmä ei edes kepu tiedä sen puheita?

    Äänestä

mukavaa, kun joku uskaltaa omaa kieltään puhua!
Piristävää!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Pohojanmaan entiset kepulaiset kirjoitti:

Tuommoonen tyttimäänen meininki ei passaa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu