Ärsyttää

Miksi miia tippu ääääääääääääääääääääääääääää
2193
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

ollut mitään tyyliä, tyypillinen alimman kastin Ruotsin siirtolainen, ei koulutusta, ei tapoja, ei pukeutumistyyliä, yh-äiti samaa pohjasakkaa. Ei noita kaivata takaisin Suomeen elätettäväks.

Äänestä
  • viellä se yks ja tärkein syy (remun mukaan) ettei ollu pukeutunut naisellisesti.Kyllä se ainoa hyvin laulanut tänään oli noista giltseistä.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Jepejeej kirjoitti:

Miksi miia tippu ääääääääääääääääääääääääääää

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu